Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.

Hasta Bakıcılar

Karaman Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakıcısı Şirketi

Karaman Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakıcısı Şirketi

Hasta Bakar, Türkiye’nin her noktasına olduğu gibi Karaman’a da hasta bakıcısı ve yaşlı bakıcısı istihdam eden güvenilir şirketlerin başında gelir. En iyi özelliklere sahip hasta bakıcıları Karaman’da evinize yatılı, hastanede yoğun bakıma ve farklı hizmetler için istihdam ediyoruz. Bakıcı fiyatlarını en uygun koşullarda belirliyoruz.

Karaman hasta bakıcı; yatılı, evde, yabancı, Gürcü, Türkmen, Özbek ve refakatçi hizmetleri için bizi arayın.

Hasta Bakar Karaman Hasta Bakıcılarının Özellikleri

 • İletişim becerileri: Etkili iletişim, başarılı bir bakım için en temel unsurlardan biridir.
 • Etkili ve başarılı iletişim; dinleme, soru sorma, cesaretlendirme ve içten olmayı içeren birçok beceriyi gerektirir. Dinleme, hastanın tüm ihtiyaçlarını anlamada temel kuraldır.
 • Duygusal kararlılık: Hastaların, hastalığını algılayışında farklılıklar gözlenir. Hasta ile iletişiminde aşırı isteklerde bulunan, eleştiren, emreden, sözlü veya sözsüz saldırganlık gösteren hasta davranışları ile karşılaşılabilir. Bakım elemanın bu tür davranışlar kendine
  yönelik algılamayıp hasta açısından ne anlama geldiğini araştırması, anlaması ve uygun davranış geliştirmesi gerekir.
 • Empati: insanın, kendisini karşısındaki insanın yerine koyarak onun duygularını ve düşüncelerini anlamaya çalışmasıdır.
 • Hoşgörü: Hoşgörüyü, insan ilişkilerine yansıtmak, en küçük hatalarda parlamamak, affedici olmak, şans vermek gerekir. Hasta yaşlı bakımında, hastalardan uzaklaşmamak, olumsuz davranışları kabul etmemek ama hastayı kabul etmek gerekir.
 • Fedakârlık: Hasta yaşlı bakım elemanı, kişisel çıkar ve yararını düşünürken aynı zamanda hasta/yaşlı, meslektaşı, çalışma arkadaşlarının çıkarları ve yararını ön planda tutmalıdır.
 • Detaylara dikkat etme: Sağlıkta bazı küçük veriler oldukça önemli sonuçlara ulaşılmasını sağlar. Ayrıntılara dikkat etmek, tüm gereken adımları izlemek, olası hataların engellenmesi
  açısından önem taşır.
 • Mükemmelliyet: Hasta ve yaşlı bakım elemanı, tıptaki bilimsel gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek sürekli eğitimle kişisel gelişimini artırarak profesyonel hizmet vermelidir.
 • Problem çözme becerisi: Hasta yaşlı bakım elemanı sağlık ekibi ve hasta yakınları, servis ve personel yönetimi ile ilgili karşılaşılan sorunların çözülmesinde problem çözme becerisini
  kullanabilmelidir.
 • Onurlu davranış ve dürüstlük: Hasta ve yaşlı bakım elemanı, mesleğine uygun dürüst davranış sergilemelidir. Etik kurallara aykırı davranışlar reddedilmeli, verilen sözler hatırlanmalı ve tutulmalı, her koşulda doğrudan ayrılmamalı, kişisel çıkar sağlayabilecek
  davranışlardan kaçınmalıdır. En iyi hizmeti verebilmek için aktif olarak mesleki bilgileri paylaş- malı ve bu bilgileri öğretmelidir.
 • Saygı: Hasta ve yaşlı bakım elemanı hasta ve hasta yakınlarına, sağlık çalışanlarına, tüm insanlara saygı göstermeli ve güven duygusu sağlamalıdır.

Karaman Hasta Bakıcı ve Hasta Refakatçisi

Karaman hasta bakıcı ve hasta refakatçisi için bizi arayın. Hasta ve yaşlı bakım elemanı, mesleğine uygun dürüst davranış sergilemelidir. Etik kurallara aykırı davranışlar reddedilmeli, verilen sözler hatırlanmalı ve tutulmalı, her koşulda doğrudan ayrılmamalı, kişisel çıkar sağlayabilecek.

yorumunuzu bırakın

Üst