Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.

Hasta Bakıcılar

Trabzon Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakıcısı Temini

Trabzon Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakıcısı Temini

Trabzon’da hasta bakıcı ve yaşlı bakıcısı arıyorum diyenlerin en iyi sonucu aldığı danışmanlık şirketi Hasta Bakar. Hasta Bakar hem hasta bakıcı şirketi hemde Trabzon hasta bakıcılarının ilanlarını verdiği güvenilir web alanıdır.

Trabzon hasta bakıcılık hizmetleri: Hastanın ve yaşlının evinde özel olarak düzenli ve belirli aralıklarla uzman hemşireler ve refakatçiler hizmet verir.

Trabzon Hasta Bakıcı Destekleri: Psikoterapi, fizik tedavi, ayak bakımı, konuşma ve meşguliyet tedavisi gibi bireyin hareketlerine yardım edecek hizmetler

Özel Hasta Bakıcı Gündüz/Gece Bakımı: Bakıma muhtaç bireyin ihtiyaçlarına uygun hizmet

Özel ve Kişisel bakım(öz bakım): Bakıma muhtaç bireyin banyo yaptırılması, giyinmesine yardım vb. gibi günlük yaşam aktivitelerine yardımcı olacak hizmetler

Ev işlerine yardım, ev düzeninin yeniden oluşturulması: Evin temizliği, ütü, alışveriş hizmetleri yanında ev güvenliğinin sağlanması. Trabzon’da sosyal destek, gıda ve beslenme gibi hasta bakıcılık hizmetlerinin yerine getirilmesi.

Trabzon’dan aylık hasta bakıcı yatılı aranıyorsa bizi arayın hemen en iyisini gönderelim.

Trabzon’da Hasta Bakıcı Temini

Trabzon hasta bakıcı, yaşlı bakımı ve yatalak hastalar için ev, hastane ortamında gündüzlü, yatılı ve part time fiyat(maaş/ücret) konusunda sizlere uygun çalışacak adayları sunar, seçtiğinizi istihdam ederiz. Veri tabanımıza dahil elemanlarımız en iyi hizmeti verebilecek sabırlı, şefkatli elemanlardan oluşuyor.

Trabzon Yaşlı Bakıcısı

Trabzon yaşlı bakıcısı danışmanlık şirketi olarak, bir çok ailemizin annesi ya da babası için güvenilir, tecrübeli ve referanslı hasta bakıcı bulmakta yanındayız. Trabzon’da yatılı veya refakatçi hizmetleri için erkek, bayan hasta bakıcıları bizden alabilirsiniz. Özbek, Türkmen, Gürcü ve diğer yabancı uyruklu çalışanları istihdam ediyoruz.

yorumunuzu bırakın

Üst