Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.

Hasta Bakar Hakkında

Hasta Bakar, Abay İnsan Kaynakları hasta bakıcı ve yaşlı bakıcısı hizmet veren dijital birimidir. Hasta bakıcılık konusunda uzman binlerce farklı özellikte Yabancı ve Türk refakatçi, hemşirenin istihdam edici kurumudur.

Hasta Bakar, uzun yıllardır hasta bakımı üzerine hizmet veren bir ekibiyle artık web alanı üzerinden hizmet vermektedir.

Hasta bakıcı firmamızda ki hasta bakım personeli profesyonel hasta bakıcılardan oluşuyor ve İstanbul’dan merkezi kontrol yapan şirketimiz Türkiye’nin her noktasına aranılan nitelikte eleman sağlamaktadır.

Evde ve hastanede zor olan hasta bakmanın yükünü hasta bakıcılarımızla hafifletiyoruz. İlan sistemimizde ve portföyümüzde bulunan yatılı, yabancı, evde hasta bakıcı, bayan hasta bakıcıları biz sağlıyoruz.

Bir çok kişi hastasına severek ve isteyerek ilgi ve şevkatle bakar ama bazen hemşire gibi uzman bakıcıların yardımı gerekir.

Biz bakıma ihtiyaç duyan büyüklerinize ve hastalarınıza evinizin sıcak ortamında bakım hizmeti sağlıyoruz.

Hastanede ve evde ister yatılı bakıcı ister sadece gündüz bakıcı hizmeti alabileceğiniz bakıcılarımızla, anne babalarınıza aile büyüklerinize hastalarınıza ve bakıma ihtiyaç duyan tüm yakınlarınıza en az sizlerin hassasiyetiyle hizmet ediyor ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Üst