Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.

HASTA BAKICISI

Hasta bakıcı, hastalık, geçirdiği kaza sonucu süreli/süresiz yatağa bağlı, doğuştan gelen bir hastalığa sahip olan, bakıma ihtiyacı olan yakınlarınıza hizmet verir. Deneyimli, aktif, güvenilir, hemşire veya bakıcılara hastanızı emanet edebilirsiniz. Yatılı bakıcı, gündüzlü bakıcı, hasta veya yatalak aile bireyiniz, anneniz veya babanız için güvenilir ve profesyonel hasta bakıcı nasıl bulurum diyorsanız, uygun personeli kısa sürede gönderelim!

Yardımcı olunması gereken hastalarınızı tecrübeli ve güvenilir bakıcılara emanet edin. Hasta Bakar bunu size taahhüt ediyor, hemen arayın.

Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin 81 İline hizmet veriyoruz. En çok bu illere hemşire gönderdik: İstanbul, Tekirdağ, Bursa, Kırklareli, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Yalova, Aydın, 

HASTA BAKAR NERELERDE HİZMET VERİYOR?

Hasta Bakar, bakıcı arayan İstanbul Avrupa, Anadolu yakasında, Türkiye’nin 81 ilinde tüm ilçelere, A.B.D., Almanya, İngiltere ve Dubai olmak üzere bir çok ülkeye hizmet veriyor. Farklı şekilde bakıcı arayışlarınızda yardımcı arıyorsanız Hasta Bakar ile çalışın. Türkiye’nin 81 iline hizmet verdiğimizi belirttik. Ve şunu da buraya not düşmek istiyoruz. İş geçmişimizde sırasıyla şu illerimize hizmet yoğun oldu; İstanbul, Tekirdağ, Bursa, Kırklareli, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Yalova, Aydın, Kayseri illerimizi bölümünden incelemelisiniz.

NEDEN HASTA BAKAR?

  • Hasta bakıcı arayışınızda size uygun seçenekleri 1 gün içinde Hasta Bakar size sunar. Dert etmeyin, hastanıza biz bakarız.
  • 6 ay içinde 2 kere bakıcı değiştirebilir ve farklı seçenekler isteyebilirsiniz.
  • 10.000 kayıtlı CV arasında size uygun hasta bakıcı, hemşire adayı titizlikle seçilip, sunulur.
  • Yabancı uyruklu bakıcıların hepsi oturma izinlidir.
  • Türk uyruklu personellerin adli sicil ve ikametgâhları size teslim edilir.
  • Hasta bakıcı seçimlerinizde evinize veya iş yerlerinize ücretsiz ve özel servis yapılır.
  • Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR’a bağlı kurumsal firma olarak hizmet vermekteyiz.
  • TÜRKAK tarafından AB-0022-P Akreditasyon numarası ile akredite edilmiş ve Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu MYK tarafından da YB-0005 kodu ile yetkilendirilmiş, Meslek Yeterlilik Belgesine sahip bir kuruluştur.
  • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından tam referanslarımız bulunmaktadır.

SİZE EN UYGUN HASTA BAKICISINI NASIL BULUYORUZ?

İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir uzman hasta bakıcısının özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane hasta bakıcısı profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, BAKICIDAN MEMNUN KALMAZSAM?

Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 6 ay içerisinde bakıcıdan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

ÇALIŞMA MODELİMİZ VE ÖDEME NASIL GERÇEKLEŞİYOR?

Şirketimizden en uygun elemanı aldınız, çalıştırmaya başladınız fakat bir müddet sonra memnun kalmadınız çıksın dediniz veya eleman işi bıraktı bu takdirde size 6 ay içinde 2 tane daha yeni eleman sağlamakla şirketimizin yasal zorunluluğunu gösteren bir sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmeyi takiben anlaştığınız ücretin 1 maaş tamamını sizden danışmanlık ücretimiz olarak ve bir kereliğe mahsus olmak üzere talep ediyoruz. Niye size de 1 maaş ödüyorum diye soracak olursanız;  Firmamız İŞKUR tarafından 25.01.2016 tarih ve 825 sayılı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.(0532) 261 18 25

HASTA BAKICI İSTİHDAM BÖLGELERİMİZ

Hasta Bakar, Türkiye’nin her noktasına o ilde çalışabilecek nitelikte eleman istihdam etmektedir. Türkiye’nin bazı illerinde çalışmak istemeyen nitelikli eleman çoktur. Hasta Bakar danışmanlık tecrübesini kullanarak bu hizmetini hakkaniyetiyle verebilmek için hasta, yaşlı ve hasta yakını, hasta bakıcıya adalet dengesiyle çalışır.

Marmara Bölgesi Hasta Bakıcı İlleri

İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Kocaeli, Yalova, Sakarya, Bilecik, Bursa, Balıkesir’e hasta bakıcı istihdam ediyoruz.

Yardımcı olunması gereken hastalarınızı tecrübeli ve güvenilir bakıcılara emanet edin. Hasta Bakar bunu size taahhüt ediyor, hemen arayın.

Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.

Üst