Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.

YAŞLI VE HASTA BAKICI HİZMETLERİMİZ

Gece Hasta Bakıcılar

Gece bakıcıları uyguladıkları tedavilerin takip ve devamlılığını sağlamakla görevlilerdir.

. İnceleyin.

Yaşlı Bakıcısı

Yaşlı bakıcısı arıyorum, diyen hasta yakınları uzman çalışanlarımızdan hizmet alın. Türk veya yabancı yaşlı bakıcısı çalışanları güvencemiz ile size sağlayalım. İnceleyin.

Alzheimer Hastası Bakıcısı

Alzheimer hasta bakıcısı arıyorum, diyen hasta yakınları uzmanlarımızı arayın. Yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer için tecrübeli uzmanlar. İnceleyin.

MS Hasta Bakıcısı

MS (Multipl skleroz) hastalığı yaşayan hastanızı hasta bakıcı uzmanlarımıza bırakın. Yatılı veya gündüzlü yabancı veya Türk uyruklu güvenilir bir bakıcıya emanet edin. İnceleyin.

Parkinson Hasta Bakıcısı

Parkinson hastalığı yaşayan hastanızı hasta bakıcı uzmanlarımıza bırakın. Yatılı veya gündüzlü yabancı veya Türk uyruklu güvenilir bir bakıcıya emanet edin. İnceleyin.

Demans Hasta Bakıcısı

Demans hastalığı olan hastalarınızı tecrübeli, yatılı, gündüzlü yabancı veya Türk uyruklu güvenilir bakıcıya emanet etmek istiyorsanız hemen arayın.

Engelli Hasta Bakıcısı

Engelli, yaşlı veya genç hastalarımız için hayat daha kolay olabilir. Yatılı, gündüzlü, deneyimli, güler yüzlü, şefkatli hasta bakıcıları gönderiyoruz. İnceleyin.

Felçli Hasta Bakıcısı

Felçli hastalarınızın eli ayağı, gözü kulağı olabilecek yatılı, gündüzlü, yabancı veya Türk uyruklu, felçli hasta bakımı konusunda tecrübeli hasta bakıcılar…

Yatalak Hasta Bakıcısı

Dönemsel veya sürekli olarak yatağa bağlı yaşamak durumunda olunabilir. Siz veya yakınlarınız için, size yönelik hizmetlerimizle buradayız.

DMD Kas Hasta Bakıcısı

Duchenne Musküler Distrofi (DMD) Kas Hastalığı olarak bilinir. DMD kas hastalığı sadece erkek çocuklarda görünmektedir. Uzman bakıcılar için arayın.

ALS Hasta Bakıcısı

ALS hastalığı motor ve merkezi sinir sistemine etki eden bir hastalıktır. Hastalığa sahip ünlü kişiler sayesinde duyulan bu hastalık için bakıcılar..

Yaşlı Bakım Hemşiresi

Engelli, yaşlı veya genç hastalarımız için hayat daha kolay olabilir. Her yaşa mensup yatılı veya gündüzlü, deneyimli bakıcılar için bizi arayın.

Yoğun Bakım Hemşiresi

Sertifikalı, üniversite mezunu, alanında uzun yıllar deneyim kazanmış, yatılı veya gündüzlü, yabancı veya Türk, yoğun bakım hemşireleri baksın.

Refakatçi

Yatılı veya gündüzlü refakatçiye ihtiyacınız varsa bizi arayın. Uzman ekibimizle hemen ihtiyacınız olan refakatçiyi bulalım. Hastanede yatan hastalarınıza uzmanlar…

Fizyoterapist

Hastanızın fiziksel sorunlarının çözümlenmesi için alanında uzman üniversite mezunu fizyoterapistlerimiz den yararlanabilirsiniz. Hemen bize ulaşın.

Üst