Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.

Hasta Bakıcılar

Tekirdağ Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakıcısı Temin Edilir

Tekirdağ Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakıcısı Temin Edilir

Tekirdağ hasta bakıcı ve yaşlı bakıcısı hizmeti almak isteyenler için en iyi eleman istihdamını Hasta Bakar yapıyor. Hasta Bakar, Abay İnsan Kaynakları markasıdır. İşimizdeki iddiamız senelerdir bu işi yapıyor olmaktan geliyor. Türk ve yabancı hemşireleri yaşlı ve hastalarımıza temin ederek en iyi şekilde bakımlarını sağlıyoruz.

Tekirdağ hasta bakıcılar ev veya hastane ortamında bulunan hastanızın her türlü hizmetine bakıyor. Doktor ve/veya hemşire tarafından hasta bakıcıya, yaşlı bakıcıya bildirilen görevleri yerine getiriyor. İlaçların takibini yaparak zamanında almasını sağlamak, hasta odasının temiz ve düzenli tutulmasını sağlamak gibi görevleri yürütüyorlar. Yatılı hasta ve yaşlı bakıcısı, özel hemşire, günlük refakatçi hizmetleri için bizi arayın.

Tekirdağ hasta ve yaşlı bakıcıları için arayın, tıkla ve ara!

Tekirdağ Hasta Bakıcıların Yapması Gerekenler

Tekirdağ yatılı hasta bakıcı, haftada bir gün (24 saat) izin kullanır. Aile ile yapılan anlaşmaya göre bu izin günü hafta sonu veya hafta içindeki bir gün olabilir. Gündüzlü hasta bakıcılar ise hafta içi mesai günlerinde günde 8 veya 9 saat çalışır, Cumartesi ve Pazar izin günleridir. Hastanızın güvende yaşaması ve bakımı için, sizlere tecrübeli ve nitelikli olmak üzere, Türk veya yabancı hasta bakıcısı hizmetlerini sunduğumuzdan yaptıklarını da takip ederiz.

Hasta bakıcıların yaptığı hizmetler:

  • Alzheimer
  • Yatalak Felçili Bakımı
  • Parkinson Hastası Hizmeti
  • Demans Hasta Bakımı
  • Yaşlı Bakıcılığı

Tekirdağ Yaşlı Bakıcısı ve Yapması Gerekenler

Tekirdağ yaşlı bakıcısı yaşlılarınızla en iyi şekilde ilgilenir. Temin ettiğimiz yaşlı bakıcılar, yaşlılarınızın bakımı için, tecrübeli ve nitelikli Türk veya yabancı bakıcılardır. Çalışanlarımız yaşlılılarımızın yaşamlarını kaliteli halde geçirebilmeleri için tüm gayretiyle çalışırlar. Şimdiki modern yaşamımızda bakım evlerine yerleştiremediğimiz veya tercih etmediğimiz yakınlarımızın bakımı özel ve dikkat isteyen bir konudur. Gün geçtikçe gelişen bakıcılık sistemi, yıllardır bu işi yapanlardan danışmanlık alarak daha uygun maliyet ve işe yarar çözümler bulursunuz.

Tekirdağ’da ikamet eden yaşlılarınızın bakımını bize bırakın.

Tekirdağ ve İlçelerine Danışmanlık ve Çalışan Temini

Tekirdağ merkez başta olmak üzere, tüm ilçelerine, hasta bakıcı, yaşlı bakıcısı, özel refakatçi ve buna benzer eleman temini yaparız. Hizmet verebildiğimiz veya danışmanlık yapıp, elaman takibi yaptığımız ilçeler sırasıyla şöyle; Çorlu, Çerkezköy, Marmara Ereğlisi, Süleymanpaşa, Kapaklı, Ergene, Malkara, Saray, Hayrabolu, Şarköy, Muratlı’dır.

Çorlu hasta bakıcı, Çerkezköy yaşlı bakıcısı, Şarköy bakıcı gibi aramalarınızda Hasta Bakar’ı tercih edin.

Tekirdağ’dan Gelen Genel Hasta Bakıcı Taleplerine Örnekler

Hasta Bakar aracılığıyla Abay İnsan Kaynaklarının karşıladığı bakıcı isteklerine örnekler.

Tekirdağ Çorlu’da Oturan Demans Hastası Yaşlı Babama Hasta Bakıcı: Çorlu’da ikamet eden 74 yaşındaki demans hastası yaşlımıza hasta bakıcı temini yaptık. Demans konusunda deneyimli, özverili ve güvenilir yaşlı hasta bakıcısı uzun bir süredir hizmet vermektedir. Hasta bakıcımızın şefakati ve bakım konusundaki sabrından dolayı övgü almaktayız.

Tekirdağ hasta ve yaşlı bakıcıları için arayın, tıkla ve telefon et!

yorumunuzu bırakın

Üst